Kredyt gotówkowy 150 tys. zł

Kredyt gotówkowy 150 tys. zł na dowolny cel? Pożyczki i kredyty gotówkowy w propozycjach banków, które można przeznaczyć na remont mieszkania, zakup samochodu czy wakacyjny wyjazd. Propozycja kredytowa jest bardzo szeroka, począwszy od kredytów standardowych, poprzez promocyjne, a kończąc na kredytach internetowych.

kredyt gotówkowy 150 tys. zł

Dzięki kredytowi gotówkowemu w banku możesz szybko i bezpiecznie uzyskać środki na dowolny cel. Środki finansowe mogą zostać wypłacane nawet w tym samym dniu, co złożony wniosek kredytowy.

Czy kredyt gotówkowy na 150 000 zł to dobre rozwiązanie? Jeżeli chcemy uniknąć zbyt wielu formalności w porównaniu z pożyczką hipoteczną, to można się na nią zdecydować.

Pamiętać jednak należy, że przy tak dużym kredycie i długim czasie kredytowania, koszt całkowity będzie duży. Niezbędne jest zatem porównanie kredytów, aby ułatwić sobie wybór najlepszej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

A może zamierzasz skonsolidować kredyty gotówkowe i skorzystać z dodatkowej gotówki? Zapoznaj się z ofertą kredytów konsolidacyjnych:

Kredyt gotówkowy 150 tys. zł jaka rata?

Przybliżoną miesięczną ratę kredytu gotówkowego można obliczyć z kalkulatorem rat kredytowych. Co więcej, żadna symulacja dla propozycji kredytowej przez bank nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Ma charakter wyłącznie informacyjny.

To jaka będzie rata kredytowa uzależnione będzie od przedstawionej oferty banku (marży, stopy procentowej, skorzystania z oferty dodatkowej, itp.), podjętej po analizie zdolności kredytowej.

Wysokość raty zależy oczywiście od okresu kredytowania i rodzaju wybranych rat – stałe lub malejące.

Jednak wyliczenie takie można sporządzić na podstawie określonych założeń.

Założenia: kredyt gotówkowy 150 tys. zł. Oprocentowanie 11,64% roczne nominalne. Brak kosztów i opłat dodatkowych poza odsetkami.

Rata równa i całkowity koszt odsetkowy:

  • 8 lat – 2 408,35 zł – 81 201,96 zł.
  • 9 lat – 2 247,29 zł – 92 707,46 zł.
  • 10 lat – 2 120,96 zł – 104 515,62 zł.

Dodaj komentarz